| Κατάσταση | νέος |
|---|---|
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά εξαρτήματα | Κινητήρας, Μοτέρ |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά Εξαρτήματα | Μηχανή, κινητήρα |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 KW |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Βάρος | 316 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 740*410 χιλιοστά |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Βάρος | 316 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 740*410 χιλιοστά |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |