| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Επιθεώρηση βίντεο κατά την εξαγωγή | Παρέχεται |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 Έτος |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας, Μοτέρ |
| Τύπος Μηχανής | Μηχανή Βουλκανισμού |
| Βάρος | 1273 kg |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Βασικά Σημεία Πώλησης | Εύκολη Λειτουργία |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Καταστήματα Ενδυμάτων, Εργοστάσιο Παραγωγής, Άλλα, Διαφημιστική Εταιρεία |
| Χρώμα | Μπλε Λευκό |
| Μέγεθος πλάκας θέρμανσης | 400*400mm |
| Διαδρομή σύσφιξης | 200mm |
| Πίεση εργασίας | 70T |
| Τάση εισόδου | 380V/3P/50HZ |
| Θερμοκρασία θέρμανσης | 0-350°C |
| Ισχύς κινητήρα | 3.75kw |
| Συνολική ισχύς | 12.5kw |
| Διαστάσεις | 1530*1270*1460mm |
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Ποιο είναι το συνολικό κόστος για ένα μηχάνημα; Μπορεί το μηχάνημα να προσαρμοστεί; Ποια είναι η διαδικασία;
Α: Οι προσφορές μας είναι συνήθως τιμές ex-factory, περιλαμβάνοντας: 1) το μηχάνημα· 2) τυπικά αξεσουάρ· 3) ξύλινα κιβώτια συσκευασίας. Για εναλλακτικά αιτήματα τιμολόγησης όπως όροι FOB ή CIF, θα παρέχουμε λεπτομερή ανάλυση κόστους.
Ε2: Ποιος είναι ο κύκλος παραγωγής και ο χρόνος παράδοσης;
Α: Ο κύκλος παραγωγής για τυπικά μοντέλα είναι 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης στο πλησιέστερο λιμάνι σας εξαρτάται από την τοποθεσία σας και το πρόγραμμα αποστολής.
Ε3: Ποια είναι η περίοδος εγγύησης; Τι καλύπτει η εγγύηση; Πώς παρέχεται τεχνική υποστήριξη μετά την πώληση;
Α: Προσφέρουμε εγγύηση 1 έτους που καλύπτει ελαττώματα που οφείλονται σε εγγενή σφάλματα του εξοπλισμού. Ζημιές που προκύπτουν από σφάλματα λειτουργίας, φυσικές καταστροφές, μη εξουσιοδοτημένες τροποποιήσεις ή χρήση μη γνήσιων ανταλλακτικών εξαιρούνται. Παρέχουμε απομακρυσμένη υποστήριξη μέσω δωρεάν καθοδήγησης μέσω τηλεφώνου/email/βίντεο και βοήθεια απομακρυσμένης αντιμετώπισης προβλημάτων.
Ε4: Ποιοι είναι οι όροι και οι μέθοδοι πληρωμής;
Α: Οι τυπικοί όροι πληρωμής μας είναι: 50% ως προκαταβολή· 50% υπόλοιπο που καταβάλλεται πριν από την αποστολή. Για πελάτες μακροχρόνιας συνεργασίας ή μεγάλες παραγγελίες, μπορούμε να συζητήσουμε πιο ευέλικτους όρους πληρωμής. Οι αποδεκτές μέθοδοι πληρωμής περιλαμβάνουν: T/T, L/C, κ.λπ.
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews