| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Ağırlık | 167 kilo |
| Dağıtım Pimleri | 6-9 |
| Çalışma İnme | 590*420*70mm |
| XYZ Doğruluğu | 0.01mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Ağırlık | 380 kilo |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 700*600mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum Güç | 1.6KW |
| XYZ Doğruluğu | 0.01mm |
| Ağırlık | 316 Kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 740*410mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum Güç | 1.6KW |
| XYZ Doğruluğu | 0.01mm |
| Ağırlık | 260kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 600*350 mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum Güç | 1.6KW |
| XYZ Doğruluğu | 0.01mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |