| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |
| Rozmiar biurka | 700*600mm |
|---|---|
| napięcie wejściowe | 220 V |
| Maksymalna moc | 1,6kw |
| Dokładność XYZ | 00,01 mm |
| Wymiar | 1600*1050*1550 mm |
| Rozmiar biurka | 700*600mm |
|---|---|
| napięcie wejściowe | 220 V |
| Maksymalna moc | 1,6kw |
| Dokładność XYZ | 00,01 mm |
| Wymiar | 1600*1050*1550 mm |
| Woltaż | 220 V |
|---|---|
| Waga | 394 kg |
| Rozmiar biurka | 890*460mm |
| Maksymalna moc | 1,6 kW |
| Dokładność XYZ | 0,01 mm |
| Waga | 309 kg |
|---|---|
| Rozmiar biurka | 750*410mm |
| Napięcie wejściowe | 220 V |
| Maksymalna moc | 1,6 kW |
| Dokładność XYZ | 0,01 mm |
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Rozmiar biurka | 700*600mm |
| Napięcie wejściowe | 220 V |
| Maksymalna moc | 1,6 kW |
| Dokładność XYZ | 0,01 mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Masę (kg) | 164 |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkcja wyrobów z PVC |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |