| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wideo z kontroli wyjściowej | Dostarczone |
| Raport z testów maszyn | Dostarczone |
| Gwarancja na kluczowe komponenty | 1 rok |
| Kluczowe komponenty | Silnik, Motor |
| Typ maszyny | Maszyna wulkanizacyjna |
| Waga | 1273 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Dotyczy branż | Sklepy odzieżowe, Zakłady produkcyjne, Inne, Firmy reklamowe |
| Kolor | Niebiesko-biały |
| Rozmiar płyty grzewczej | 400*400mm |
| Skok zacisku | 200mm |
| Ciśnienie robocze | 70T |
| Napięcie wejściowe | 380V/3P/50HZ |
| Temperatura grzania | 0-350°C |
| Moc silnika | 3,75 kW |
| Moc całkowita | 12,5 kW |
| Wymiary | 1530*1270*1460mm |
![]()
![]()
![]()
FAQ
P1: Jaki jest całkowity koszt jednej maszyny? Czy maszynę można dostosować? Jaki jest proces?
O: Nasze wyceny są zazwyczaj cenami ex-factory, obejmującymi: 1) maszynę; 2) standardowe akcesoria; 3) drewniane skrzynie do pakowania. W przypadku alternatywnych próśb o wycenę, takich jak warunki FOB lub CIF, przedstawimy szczegółowy kosztorys.
P2: Jaki jest cykl produkcyjny i czas dostawy?
O: Cykl produkcyjny dla standardowych modeli wynosi 7-15 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki. Konkretny czas dostawy do najbliższego portu zależy od Twojej lokalizacji i harmonogramu wysyłki.
P3: Jaki jest okres gwarancji? Co obejmuje gwarancja? Jak zapewniane jest wsparcie techniczne po sprzedaży?
O: Oferujemy 1-roczną gwarancję obejmującą wady spowodowane inherentnymi wadami sprzętu. Szkody wynikające z błędów operacyjnych, klęsk żywiołowych, nieautoryzowanych modyfikacji lub użycia nieoryginalnych części są wyłączone. Zapewniamy zdalne wsparcie poprzez bezpłatne wskazówki telefoniczne/e-mailowe/wideo oraz pomoc w zdalnym rozwiązywaniu problemów.
P4: Jakie są warunki i metody płatności?
O: Nasze standardowe warunki płatności to: 50% zaliczki; 50% salda płatne przed wysyłką. W przypadku stałych klientów lub dużych zamówień możemy omówić bardziej elastyczne warunki płatności. Akceptowane metody płatności obejmują: T/T, L/C itp.
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews