| Özellik | Değer |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Temel bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Temel bileşenler | Motor, Motor |
| Makine Türü | Vulkanlaştırma Makinesi |
| Ağırlık | 1273 kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Önemli Satış Noktaları | İşlemde Kolay |
| Uygulanabilir Endüstriler | Giyim Dükkanları, Üretim Fabrikası, Diğer, Reklam Şirketi |
| Renk | Mavi Beyaz |
| Isıtma plaka boyutu | 400*400 mm |
| Sıkıştırma vuruşu | 200 mm |
| İş basıncı | 70T |
| Giriş voltajı | 380V/3P/50HZ |
| Isıtma sıcaklığı | 0-350°C |
| Motor gücü | 3.75kw |
| Toplam güç | 12.5kw |
| Boyutları | 1530*1270*1460mm |
![]()
![]()
![]()
Sık Sorulan Sorular
S1: Bir makine için toplam maliyet nedir? Makine özelleştirilebilir mi? Süreç nedir?
A: Tekliflerimiz tipik olarak fabrika dışı fiyatlardır: 1) makine; 2) standart aksesuarlar; 3) ahşap ambalaj kutuları. FOB veya CIF gibi alternatif fiyat talepleri için,Ayrıntılı bir maliyet ayrımı yapacağız..
S2: Üretim döngüsü ve teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için üretim döngüsü, depozitonun alınmasından sonra 7-15 iş günüdür. En yakın limanınıza teslimat için belirli zaman, konumunuza ve nakliye programınıza bağlıdır.
S3: Garanti süresi nedir? Garanti neyi kapsar? Satış sonrası teknik destek nasıl sağlanır?
Cevap: Bir yıllık garantiyi sunuyoruz, donanım hatasından kaynaklanan kusurları kapsar.veya orijinal olmayan parçaların kullanımı dışlanmıştır.Ücretsiz telefon / e-posta / video rehberliği ve uzaktan sorun giderme yardımı ile uzaktan destek sağlıyoruz.
S4: Ödeme şartları ve yöntemleri nelerdir?
A: Standart ödeme şartlarımız şunlardır: %50 ön ödeme;%50 bakiye nakliye öncesi ödenir. Uzun vadeli müşteriler veya büyük siparişler için daha esnek ödeme şartlarını tartışabiliriz.Kabul edilen ödeme yöntemleri şunlardırT/T, L/C vb.
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews