| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Giden Mekan | Tedarik edilen |
| Makine Testi Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Çekirdek bileşenler | Motor, motor |
| Durum | yeni |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel bileşenlerin garantisi | 1 Yıl |
| Temel Bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | yeni |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel bileşenlerin garantisi | 1 Yıl |
| Temel Bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | yeni |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel bileşenlerin garantisi | 1 Yıl |
| Temel Bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi, Yiyecek Mağazası, Yiyecek ve İçecek Mağazaları, Diğer |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| ağırlık | 316 Kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 740*410mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |