| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά | Μηχανή, κινητήρα |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εξάλειψης |
| Βάρος | 1273 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, εργοστάσιο παραγωγής, άλλα, διαφημιστική εταιρεία |
| Χρώμα | Μπλε λευκό |
| Μέγεθος πλάκας θέρμανσης | 400*400 χιλιοστά |
| Στροφή σύσφιξης | 200 χιλιοστά |
| Πίεση εργασίας | 70 Τ |
| Τεχνική ένταση | 380V/3P/50HZ |
| Θέρμανση | 0-350°C |
| Δύναμη κινητήρα | 3.75kw |
| Συνολική ισχύς | 12.5kw |
| Μέγεθος | 1530*1270*1460mm |
![]()
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Ποιο είναι το συνολικό κόστος για ένα μηχάνημα; Μπορεί το μηχάνημα να προσαρμοστεί; Ποια είναι η διαδικασία;
Α: Οι προσφορές μας είναι συνήθως τιμές εκτός εργοστασίου, συμπεριλαμβανομένων: 1) της μηχανής, 2) των τυποποιημένων εξαρτημάτων, 3) ξύλινα κιβώτια συσκευασίας.Θα σας δώσουμε μια λεπτομερή ανάλυση του κόστους.
Ε2: Ποιος είναι ο κύκλος παραγωγής και ο χρόνος παράδοσης;
Α: Ο κύκλος παραγωγής για τα τυποποιημένα μοντέλα είναι 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης.
Ε: Ποια είναι η περίοδος εγγύησης; Τι καλύπτει η εγγύηση; Πώς παρέχεται η τεχνική υποστήριξη μετά την πώληση;
Α: Προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση για ελαττώματα που προκαλούνται από εγγενή ελαττώματα εξοπλισμού.ή η χρήση μη αυθεντικών εξαρτημάτων αποκλείεταιΠαρέχουμε απομακρυσμένη υποστήριξη μέσω δωρεάν τηλεφωνικής / ηλεκτρονικού ταχυδρομείου / καθοδήγησης βίντεο και εξ αποστάσεως υποστήριξη επίλυσης προβλημάτων.
Ε4: Ποιοι είναι οι όροι και οι μέθοδοι πληρωμής;
Α: Οι συνήθεις όροι πληρωμής μας είναι: 50% προκαταβολή, 50% υπόλοιπο πριν από την αποστολή.Οι αποδεκτές μέθοδοι πληρωμής περιλαμβάνουν:: T/T, L/C κλπ.
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews