| βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| βίντεο εξερχόμενη επιθεώρηση | Παρέχεται |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 Έτος |
| βασικά στοιχεία | Κινητήρας, Μοτέρ |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά Συστατικά | Μηχανή, κινητήρα |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά Εξαρτήματα | Μηχανή, κινητήρα |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά Εξαρτήματα | Μηχανή, κινητήρα |