| κατάσταση | Νέο |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παροχή |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά | Μηχανή, κινητήρα |
| βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| βάρος | 316 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 740*410 χιλιοστά |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| βάρος | 316 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 740*410 χιλιοστά |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| βάρος | 316 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 740*410 χιλιοστά |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| βάρος | 394 κιλά |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 890*460mm |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |
| βάρος | 260 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας | 600*350 mm |
| Τάση εισόδου | 220V |
| Μέγιστη ισχύς | 1,6 Kw |
| Ακρίβεια XYZ | 0,01 χλστ |