| ağırlık | 260 kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 600*350 mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenlerin Garantisi | 1 Yıl |
| çekirdek bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |