| Durum | Yeni |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Motorlu |
| ağırlık | 260 kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 600*350 mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| ağırlık | 316 Kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 740*410mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| ağırlık | 316 Kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 740*410mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| ağırlık | 260 kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 600*350 mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| ağırlık | 316 Kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 740*410mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| ağırlık | 394 KG |
| Çalışma Masası Boyutu | 890*460mm |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |
| ağırlık | 260 kg |
|---|---|
| Çalışma Masası Boyutu | 600*350 mm |
| Giriş Gerilimi | 220V |
| Maksimum güç | 1.6Kw |
| XYZ Doğruluğu | 0,01 mm |