| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| video uitgaande inspectie | Mits |
| testrapport van machines | Mits |
| Garantie op kerncomponenten | 1 jaar |
| kerncomponenten | Motor, motor |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| video uitgaande inspectie | Mits |
| testrapport van machines | Mits |
| Garantie op kerncomponenten | 1 jaar |
| kerncomponenten | Motor, motor |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| video uitgaande inspectie | Mits |
| testrapport van machines | Mits |
| Garantie op kerncomponenten | 1 jaar |
| kerncomponenten | Motor, motor |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| video uitgaande inspectie | Mits |
| testrapport van machines | Mits |
| Garantie op kerncomponenten | 1 jaar |
| kerncomponenten | Motor, motor |
| Productnaam | Vulcaniserende machine |
|---|---|
| Het verwarmen Plaatgrootte | 400*400mm |
| Clamping stroke | 200 mm |
| Werkdruk | 70T |
| Inlaatspanning | 380v/3p/50Hz |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Machinery Test Report | Verstrekt |
| Garantie op Kerncomponenten | 1 jaar |
| Kerncomponenten | Motor, Moter |
| Het verwarmen Plaatgrootte | 360 x 350 mm |
|---|---|
| Klemslag | 160 mm |
| Werkdruk | 50t |
| Invoerspanning | 380V/3P/50Hz |
| Verwarmingstemperatuur | 0-350°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Video-uitgave-inspectie | Mits |
| Machinetestrapport | Mits |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Kerncomponenten | Motor, versnellingsbak |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Video-uitgave-inspectie | Mits |
| Machinetestrapport | Mits |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Kerncomponenten | Motor, versnellingsbak |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Video-uitgave-inspectie | Mits |
| Machinetestrapport | Mits |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Kerncomponenten | Motor, versnellingsbak |