| Stan | Nowy |
|---|---|
| wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| podstawowe komponenty | Silnik, silnik |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| podstawowe komponenty | Silnik, silnik |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| podstawowe komponenty | Silnik, silnik |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| podstawowe komponenty | Silnik, silnik |
| Nazwa produktu | Maszyna wulkanizacyjna |
|---|---|
| Rozmiar płyty grzewczej | 400*400mm |
| Skok zacisku | 200mm |
| Presja pracy | 70t |
| napięcie wejściowe | 380V/3P/50Hz |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |
| Rozmiar płyty grzewczej | 360*350mm |
|---|---|
| Skok zacisku | 160 mm |
| Presja pracy | 50t |
| Napięcie wejściowe | 380 V/3p/50 Hz |
| Temperatura ogrzewania | 0-350 ℃ |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Inspiracja wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Komponenty podstawowe | Silnik, skrzynia biegów |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Inspiracja wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Komponenty podstawowe | Silnik, skrzynia biegów |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Inspiracja wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Komponenty podstawowe | Silnik, skrzynia biegów |