| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Masę (kg) | 844 |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Nowy produkt |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |
| woltaż | 220 V |
|---|---|
| waga | 394 kg |
| Rozmiar biurka | 890*460mm |
| Maksymalna moc | 1,6 kW |
| Dokładność XYZ | 18-21 dni |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Masę (kg) | 1700 |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Gorący produkt |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |
| woltaż | 220 V |
|---|---|
| waga | 394 kg |
| Rozmiar biurka | 890*460mm |
| Maksymalna moc | 1,6 kW |
| Dokładność XYZ | 18-21 dni |
| woltaż | 220 V |
|---|---|
| waga | 394 kg |
| Rozmiar biurka | 890*460mm |
| Maksymalna moc | 1,6 kW |
| Dokładność XYZ | 18-21 dni |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Podstawowe składniki | Silnik, silnik |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Inspiracja wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja podstawowych komponentów | 1 rok |
| Komponenty podstawowe | Silnik, silnik |
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Rozmiar biurka | 600*350 mm |
| Napięcie wejściowe | 220 V |
| Maksymalna moc | 1,6 kW |
| Dokładność XYZ | 0,01 mm |